. Výkup a prodej olejů
Výkup a prodej olejů


Věděli jste, že..


Najeďte myší pro info.Pro školyPodívejte se na stránky Střediska Ekologické Výchovy a Etiky Rýchory - "SEVER", které poskytuje krátkodobé a vícedenní programy pro základní a střední školy. Nabízí zde ale i projekty pro pedagogy a širokou veřejnost.
Eko soutěž

O CO JDE?

Poproste rodiče, babičky, tety, příbuzné i sousedy a sbírejte použitý rostlinný olej, který byste jinak vylili. Tento olej přineste v PET lahvích, které předáte svému učiteli nebo je hodíte do barelu umístěného u Vás ve škole. ( slévejte z pánviček, při výměně fritéz …)

PRAVIDLA:

Olej sbírejte do 1l, 1,5l, 2l, nebo i 5l PET lahví. Každý 1,5l = 1kg, přičemž 1kg = 1 bod. Za body získáte ceny, které uspokojí každou dušičku. Vítěz soutěže se může těšit na nový mobilní telefon. Čím více oleje přinesete, tím větší máte šanci na hlavní výhru. Vyhlášení a předávání cen se bude během školního roku konat dvakrát.

PROČ SBÍRAT?

Olejem, který vylijeme do kanalizace znečišťujeme životní prostředí, ničíme odpady jejichž opravy jsou drahé. Přitom použitou surovinu mohou jiní znovu využít. A Vy? Ještě budete odměněni!
Prosíme Vás, zapojte se do naší soutěže. Pomozte nám i sobě žít v čistším prostředí, pomozte nám neutrácet za zbytečné opravy a navíc se nechte odměnit.Informační leták

Informační letákVýkup a prodej olejů

Jičínská 169
Trutnov
541 01

IČ: 288 04 295
Tel.: 739 769 668
         603 154 704
Mail:  corconti@seznam.cz
Výkup a prodej olejů - Oleje Trutnovsko